Викрутка Pro'sKit SD-081-TRI1 (Tri-Wing)

- В наявності 2 од.
- Код: 203458
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● тип викрутки - плоска (шліцева) 2,4 мм,
● довжина клинка - 50 мм,
● довжина ручки - 100 мм,
● довжина жала з покриттям - 150 мм
● довжина клинка - 50 мм,
● довжина ручки - 100 мм,
● довжина жала з покриттям - 150 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 200 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Матеріал | сталь хроммолібденванадієва AISI 8660 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 20 x 200 мм |
| Розміри | довжина клинка -50 мм, довжина ручки -100 мм, довжина жала з покриттям -150 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴

