Патч-корд Cablexpert PP12-0.5M/BK 0.5 м кат.5Е чорний

● Патч-корд покращеної категорії 5 UTP (неекранований),
● Довжина: 0.5 м,
● Переріз: AWG 26 (7х 0.15 мм дріт), CCA,
● Ізоляція дроту із поліетилену високої щільності: 0.81 мм,
● Зовнішня ізоляція ПВХ: 5 мм,
● Робота до 100 МГц,
● Відповідність стандартам ANSI/TIA/EIA-568B
● Довжина: 0.5 м,
● Переріз: AWG 26 (7х 0.15 мм дріт), CCA,
● Ізоляція дроту із поліетилену високої щільності: 0.81 мм,
● Зовнішня ізоляція ПВХ: 5 мм,
● Робота до 100 МГц,
● Відповідність стандартам ANSI/TIA/EIA-568B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 90 |
| Довжина кабеля | 0.5 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 15 x 90 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

