Патч-корд Cablexpert PP12-0.25M 0.25 м кат.5Е

● Патч-корд покращеної категорії 5 UTP (неекранований),
● Довжина: 0.25 м,
● Переріз: AWG 26 (7х 0.15 мм дріт), CCA,
● Ізоляція дроту із поліетилену високої щільності: 0.81 мм,
● Зовнішня ізоляція ПВХ: 5 мм,
● Колір: сірий,
● Робота до 100 МГц,
● Відповідність стандартам ANSI/TIA/EIA-568B
● Довжина: 0.25 м,
● Переріз: AWG 26 (7х 0.15 мм дріт), CCA,
● Ізоляція дроту із поліетилену високої щільності: 0.81 мм,
● Зовнішня ізоляція ПВХ: 5 мм,
● Колір: сірий,
● Робота до 100 МГц,
● Відповідність стандартам ANSI/TIA/EIA-568B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 130 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 10 x 130 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴

