Тестер кабелю UNI-T UT682

влевовправо
Тестер кабелю UNI-T UT682 складається з трансмітера і ресивера. Тестер використовується для трекінгу телефонних проводів, мережевих проводів, кабелів, перевірки мережевих проводів та ін. Це ідеальний інструмент для робітників, які займаються встановленням і обслуговуванням мереж з лініями передачі даних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Вага брутто | 420 |
| Компанія-виробник | UNI-T |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | діапазон тестування аудіосигналу ≥ 1000 м, відстань відеолінії ≥ 100 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 40 x 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴


