Рукавиці захисні зимові TIGERFLEX THERMO р.10

● Клас в'язки 13,
● Розмір 10,
● Стандарт EN 388, 511, 420,
● Категорія II,
● Спеціалізація захист від холоду,
● Матеріал покриття пінистий латекс,
● Матеріал основи поліестер/акрилове волокно
● Розмір 10,
● Стандарт EN 388, 511, 420,
● Категорія II,
● Спеціалізація захист від холоду,
● Матеріал покриття пінистий латекс,
● Матеріал основи поліестер/акрилове волокно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIGERFLEX |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид виробу | Рукавички |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 г |
| Вага брутто | 0.14 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 250 |
| Компанія-виробник | TIGERFLEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | р.10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 250 мм |
| Тип пристрою | Рукавиці захисні |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴

