Вилка переносна UEA 013 16А 220В 2Р+Е IP44

- В наявності 5 од.
- Код: 203784
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга, В 220,
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2Р+Е,
● Ампераж 16А
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2Р+Е,
● Ампераж 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 16А 2Р+Е IP44 220В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 50 x 120 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

