● Напруга, В 380,
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу стаціонарний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 3P+Е+N,
● Ампераж 16А
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу стаціонарний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 3P+Е+N,
● Ампераж 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 140 |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 16 А 3P+Е+N IP44 380В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 140 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴


