Розетка кабельна ЕТІ ES-3253 IP44 32A 400V 3P+N+PE

● IP захист: IP44,
● Кількість полюсів: 3P+N+PE,
● Номінальний струм, А: 32,
● Номінальна напруга, В: 400
● Кількість полюсів: 3P+N+PE,
● Номінальний струм, А: 32,
● Номінальна напруга, В: 400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 170 |
| Компанія-виробник | ЕТІ |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 400 В 3P+N+PE IP44 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 170 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

