Конектор Ritar RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт/уп.) Q100 Violet

- В наявності 9 од.
- Код: 202988
143 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип: RJ-45 8P8C,
● Провідник: UTP (без екранування),
● Сумісність: категорія 5,
● Кількість в упаковці: 100 шт,
● Колір: фіолетовий (Violet)
● Провідник: UTP (без екранування),
● Сумісність: категорія 5,
● Кількість в упаковці: 100 шт,
● Колір: фіолетовий (Violet)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 190 |
| Особливості | RJ-45 8P8C категорія 5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 190 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴

