Кліщі для опресовки Knipex PreciForce 97 52 30

● Довжина загальна 220 мм,
● Застосування прессуемие соединители без изолятора по стандарту DIN 46267,
● Січення AWG 15 - 11,
● Січення мм2 1,5 - 10,0 мм²
● Застосування прессуемие соединители без изолятора по стандарту DIN 46267,
● Січення AWG 15 - 11,
● Січення мм2 1,5 - 10,0 мм²
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 520 г |
| Вага брутто | 520 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | AWG 15 -11 1,5 -10,0 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 230 мм |
| Розміри | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 176 ₴

