Бездротовий голосовий модуль Ajax SpeakerPhone black

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204008
5 229 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Оптимізація звуку за допомогою штучного інтелекту,
● Чутність голосу до 10 м,
● Вихідна потужність динаміка 3 Вт,
● Гучність динаміка до 103 дБ,
● Формат декодування аудіо Opus,
● Дистанційне оновлення прошивки ,
● Батарея 4 × CR123,
● 112 × 112 × 42 мм
● Чутність голосу до 10 м,
● Вихідна потужність динаміка 3 Вт,
● Гучність динаміка до 103 дБ,
● Формат декодування аудіо Opus,
● Дистанційне оновлення прошивки ,
● Батарея 4 × CR123,
● 112 × 112 × 42 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Компанія-виробник | Ajax |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | 103 дБ |
| Потужність | 3 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 150 x 150 мм |
| Розміри | 112 × 112 × 42 мм |
| Тип пристрою | IP cистеми озвучування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 229 ₴



