Зарядний пристрій Gembird TA-UC-PDQC100LCD-01-BK PD 100W

влевовправо
● Швидкий зарядний пристрій USB з 4 портами потужністю 100 Вт: підтримує специфікації QC 3.0 і PowerDelivery (PD),
● Технологія GaN: компактна конструкція та підвищена енергоефективність,
● Порти Type-C підтримують PD 100 Вт, порти Type-A підтримують QC 3.0 потужністю 30 Вт,
● Практичний LCD-дисплей відображає стан заряджання,
● Інтелектуальний захист від перевантаження за струмом, перенапруги, короткого замикання і перегріву
● Технологія GaN: компактна конструкція та підвищена енергоефективність,
● Порти Type-C підтримують PD 100 Вт, порти Type-A підтримують QC 3.0 потужністю 30 Вт,
● Практичний LCD-дисплей відображає стан заряджання,
● Інтелектуальний захист від перевантаження за струмом, перенапруги, короткого замикання і перегріву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Виходи | 3 порти USB Type-C, 1 порт USB Type-A |
| Особливості | LCD-дисплей відображає стан заряджання |
| Потужність | USB-C1/C2/C3: 5.0 В/3.0 А, 9.0 В/3.0 А, 12.0 В/3.0 А, 15.0 В/3.0 А, 20.0 В/5.0 А (макс. 100 Вт) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 45 x 110 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


