Універсальна 3-секційна драбина 3х6 ст KRAUSE Corda

- В наявності 1 од.
- Код: 203625
7 717 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні 3-секційні сходи можуть використовуватися як звичайні приставні або висувні сходи, або як драбини. Відмінно підійде для побутового використання на дачах, приватних котеджах і для різноманітних робіт на висоті в офісах, магазинах, ресторанах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9000 г |
| Вага брутто | 9500 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 460 |
| Кількість сходинок | 18 |
| Робоча висота | 3.7 -4.85 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 180 x 1670 мм |
| Розміри | 1700х170х460 мм |
| Ширина | 1700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 717 ₴

