● Кількість модулів Ш = 9 мм 12,
● Кількість модулів шириною 18 мм на ряд 6,
● Загальна кількість модулів шириною 18 мм 6,
● Кількість горизонтальних рядів 1,
● Ступінь захисту IP65 відповідно до МЕК 60529,
● Світлий сірий (RAL 7035)
● Кількість модулів шириною 18 мм на ряд 6,
● Загальна кількість модулів шириною 18 мм 6,
● Кількість горизонтальних рядів 1,
● Ступінь захисту IP65 відповідно до МЕК 60529,
● Світлий сірий (RAL 7035)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Габарити | 200х112х159 мм |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Кількість рядів (модулів) | 1х6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 110 x 200 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴


