● Струм: 16A,
● Напруга: 250 В
● Напруга: 250 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 245 |
| Заземлення | Підтримує |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 40 x 245 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


