Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, сірий

● Висота кріпильна, U: ⅓ або 1,
● Висота, мм: 44,
● Глибина, мм: 60,
● Ширина, мм: 15,
● Колір: сірий, RAL 9005,
● Матеріал: метал
● Висота, мм: 44,
● Глибина, мм: 60,
● Ширина, мм: 15,
● Колір: сірий, RAL 9005,
● Матеріал: метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Вага брутто | 30 |
| Висота | 11 мм |
| Довжина: | 11 |
| Розмір | U: ⅓ або 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 11 x 11 x 11 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴

