Конектор Cat5e RJ45 Hikvision DS-1M5EUA-15U/100PCS

● Категорія Cat 5E,
● Позолочені контакти 30u дюймів,
● Підтримка 1000 Base-T Ethernet,
● 8 контактів × 8 провідників,
● Сумісний з RoHS 2.0,
● Максимальний струм 1,5 А
● Позолочені контакти 30u дюймів,
● Підтримка 1000 Base-T Ethernet,
● 8 контактів × 8 провідників,
● Сумісний з RoHS 2.0,
● Максимальний струм 1,5 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 65 |
| Кількість в ящику | 40 шт. |
| Особливості | Cat 5E 1000 Base-T Ethernet |
| Розмір | 8 контактів × 8 провідників |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 130 x 65 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴

