Драбина KRAUSE Secury MultiGrip 6 сходинок (126542)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203629
6 585 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Робоча висота max. (≈) м 3,25,
● Висота платформи (≈) м 1,25,
● Довжина секції (≈) м 1,90,
● Вага (≈) 5,6
● Висота платформи (≈) м 1,25,
● Довжина секції (≈) м 1,90,
● Вага (≈) 5,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5600 г |
| Вага брутто | 6100 |
| Висота | 2050 мм |
| Довжина: | 120 |
| Кількість сходинок | 6 |
| Робоча висота | 3.25 м (платформа 1,25) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 500 x 2050 x 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 585 ₴


