Драбина-стремянка алюмінієва 4 сх. KRAUSE Safety (126320)

Драбина-стремянка KRAUSE Safety має цілий ряд конструктивних особливостей для ще більш комфортного та безпечного професійного використання: широку багатофункціональну поличку для інструменту, міцну алюмінієву платформу з анти-ковзкими накладками та шарнірним з'єднанням з охватом боковин.
● Робоча висота мін/макс: 0.85-2.85 м,
● Довжина драбини: 1.45-1.60 м,
● Розміри: 1.60 х 0.5 х 0.11 м
● Робоча висота мін/макс: 0.85-2.85 м,
● Довжина драбини: 1.45-1.60 м,
● Розміри: 1.60 х 0.5 х 0.11 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4000 г |
| Вага брутто | 4000 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 1600 |
| Компанія-виробник | KRAUSE |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість сходинок | 4 |
| Робоча висота | 0.85-2.85 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 450 x 150 x 1600 мм |
| Розміри | 1.60 х 0.5 х 0.11 м |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

