Ізострічка Yongle 30 м біла

- В наявності
- Код: 203904
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ширина 19 мм,
● Товщина 10 мікронів,
● Довжина 30 метра.
● Товщина 10 мікронів,
● Довжина 30 метра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yongle |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 |
| Компанія-виробник | Yongle |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 80 мм |
| Розміри | 19 мм x 30 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴

