Мережевий рупорний динамік Hikvision DS-QAZ1325G1T-E/EU

● Номінальна чутливість 110 дБ,
● Номінальний максимальний рівень звукового тиску 124 дБ на відстані 1 м,
● Смуга пропускання 300 Гц~8 кГц,
● Підтримка SIP,
● Номінальна потужність 28 Вт
● Номінальний максимальний рівень звукового тиску 124 дБ на відстані 1 м,
● Смуга пропускання 300 Гц~8 кГц,
● Підтримка SIP,
● Номінальна потужність 28 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 183 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 г |
| Вага брутто | 4200 |
| Додаткові характеристики | Адаптивний порт Ethernet RJ45 10 M/100 M × 1, Тривожний вхід ×1, аудіо вхід х 1 |
| Живлення | 24 В DC, 1167mA, 28 Вт |
| Клас захисту | IP67, IK10 |
| Кількість в ящику | 4 шт. |
| Особливості | Вбудований EMMC 64 Гб (сховище аудіофайлів 55 Гб.) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 410 x 310 мм |
| Розміри | 240×183×297 мм |
| Рівень гучності звуку | 25 Вт, 124 dBSPL |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 135 ₴

