Кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-11 solo (06019N4100)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203359
7 871 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація Без акумулятора та зарядного пристрою
● Напруга акумулятора: 18 В,
● Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор (Li-ion),
● Частота обертання холостого ходу: 9000 об/хв,
● Потужність, кВт 1.1,
● Діаметр диска: 125 мм,
● Різьба шліфувального шпинделя: M14,
● Тип двигуна безщітковий,
● Отвір, діаметр: 22.23 мм,
● Вага без акумулятора: 1.7 кг
● Напруга акумулятора: 18 В,
● Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор (Li-ion),
● Частота обертання холостого ходу: 9000 об/хв,
● Потужність, кВт 1.1,
● Діаметр диска: 125 мм,
● Різьба шліфувального шпинделя: M14,
● Тип двигуна безщітковий,
● Отвір, діаметр: 22.23 мм,
● Вага без акумулятора: 1.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.56 |
| Висота | 135 мм |
| Довжина: | 390 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | діаметр диска: 125 мм, 9000 об/хв |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 135 x 390 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Кутова шліфмашина |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 871 ₴




