Конектор ATIS RG-45C Cat.8

влевовправо
● Категорія: Cat.8,
● Інтерфейси: Ethernet (RJ45),
● Сумісні пристрої: мережні UTP кабелі «вита пара»,
● Матеріал: метал
● Інтерфейси: Ethernet (RJ45),
● Сумісні пристрої: мережні UTP кабелі «вита пара»,
● Матеріал: метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 70 |
| Особливості | сумісні пристрої: мережні UTP кабелі «вита пара» |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 20 x 70 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴



