Набір клем/наконечників 400шт IWISS E-400 (Е0508- 50 шт, Е7508-100шт, Е1008-100шт, Е1508-100 шт, Е2508-50 шт)

- В наявності 1 од.
- Код: 203955
379 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір клем/наконечників 400шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iwiss |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Компанія-виробник | IWISS |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 400 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 40 x 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴

