Ніжка до шаф та стійок 45 мм

● Загальна висота 45мм,
● Довжина різьблення 30мм (повна),
● Різьблення М10 метричне
● Довжина різьблення 30мм (повна),
● Різьблення М10 метричне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 50 |
| Розмір | 45 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 60 x 50 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

