● Довжина леза 38 мм,
● Радіус 23,5 мм,
● Довжина 180 мм,
● Вага нетто 68 г
● Радіус 23,5 мм,
● Довжина 180 мм,
● Вага нетто 68 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | хірургічна сталь, нержавіюча, загартована на повітрі |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 30 x 180 мм |
| Розміри | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 016 ₴




