Драбина шарнірна алюмінієва KRAUSE MultiMatic 4х3

● Робоча висота мін/макс: 2.95-4.4 м,
● Довжина драбини: 0.95-3.55 м
● Довжина драбини: 0.95-3.55 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11000 г |
| Вага брутто | 11000 |
| Висота | 950 мм |
| Довжина: | 360 |
| Компанія-виробник | KRAUSE |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість сходинок | 4x3 |
| Робоча висота | 2.95-4.4 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 950 x 360 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

