Серверна полиця Trinix TRX-450D/SH Black

влевовправо
● Підходить для встановлення у комутаційні шафи глибиною 450 мм,
● Максимальне навантаження полиці 80 кг,
● Має вбудовані кріплення для максимально надійного розташування у шафі,
● Можливість додаткового закріплення обладнання стяжками.
● Максимальне навантаження полиці 80 кг,
● Має вбудовані кріплення для максимально надійного розташування у шафі,
● Можливість додаткового закріплення обладнання стяжками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 2000 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 48 |
| Розмір | 19| 488 х 300 х 48 мм, 80 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 60 x 490 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 488 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


