Комплект направляючих кріплень Trinix TRX-600D/LB Black (2 шт.)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203031
322 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Підходить для 19-дюймових комутаційних шаф глибиною 600 мм,
● Дозволяє розмістити додаткове обладнання у шафі,
● Допустиме навантаження від 30 до 60 кг,
● Корпус зі сталі, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору,
● Розміри 400 / 71 / 37 мм, відстань між отворами 276 мм.
● Дозволяє розмістити додаткове обладнання у шафі,
● Допустиме навантаження від 30 до 60 кг,
● Корпус зі сталі, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору,
● Розміри 400 / 71 / 37 мм, відстань між отворами 276 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 71 мм |
| Довжина: | 37 |
| Розмір | 19″ 400 х 71 х 37 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 400 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴


