Світлодіодна лампа 12Вт 1080Lm 6500K E27

- В наявності 4 од.
- Код: 203849
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність Вт 12,
● Світловий потік, лм 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x118
● Світловий потік, лм 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x118
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 120 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Потік | 6500K 1080 лм |
| Розмір | 60x118 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 120 x 60 мм |
| Цоколь | Е27 |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴

