Світлодіодна лампа 10Вт 900Lm 6500K E27

- В наявності
- Код: 203817
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність Вт 10,
● Світловий потік, лм 900,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x106
● Світловий потік, лм 900,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x106
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 110 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність споживання, Вт | 10 |
| Потік | 6500K 900 лм |
| Розмір | 60x106 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 110 x 60 мм |
| Цоколь | Е27 |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴

