Вилка NA-UEA євро з з/к 16А чорна кутова

- В наявності
- Код: 203779
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номінальний струм, А 16А,
● З заземленням
● З заземленням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Вага | 20 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 60 |
| Заземлення | Підтримує |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 45 x 60 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

