Рукавиці монтажні Wurth Black PU р.10

- В наявності
- Код: 203870
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Клас в'язки 13,
● Розмір 10,
● Стандарт EN 388
● Розмір 10,
● Стандарт EN 388
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Рукавички |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | Надзвичайно тонкі безшовні поліестрові рукавиці, покриті шаром поліуретану |
| Компанія-виробник | Wurth |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | клас в'язання 13, розмір 10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Тип пристрою | Засоби індивідуального захисту |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

