● Клас в'язки 15,
● Розмір 9,
● Універсальні рукавиці категорії 2, з надзвичайно широким спектром застосування. Найкраще підходять для складальних робіт, де потрібна відмінна чутливість.
● Розмір 9,
● Універсальні рукавиці категорії 2, з надзвичайно широким спектром застосування. Найкраще підходять для складальних робіт, де потрібна відмінна чутливість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Рукавички |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | Універсальні рукавиці категорії 2, з надзвичайно широким спектром застосування. Найкраще підходять для складальних робіт, де потрібна відмінна чутливість |
| Компанія-виробник | Wurth |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | клас в'язки 15, розмір 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Тип пристрою | Засоби індивідуального захисту |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



