Максимальний діапазон роботи: 10 A, 1 kV, CAT III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Особливості | Максимальний діапазон роботи: 10 A, 1 kV, CAT III |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 20 x 150 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴


