Тестер напруги EMOS M0017 0–250 V AC / DC з сигналом оптичним

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 203946
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга змінного струму АС 200–250 В,
● Сигналізація оптична
● Сигналізація оптична
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Особливості | AC 200-250 V, DC 0-250 V |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 20 x 225 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


