Мультиметр цифровий EMOS M0320

● Напруга змінного струму 200-300 В,
● Напруга постійного струму 200 мВ — 300 В,
● Постійний струм 2000 мкА — 200 мА,
● Електричний опір 200 Ом — 2 МОм,
● Перевірка діодів,
● Тест батареї 1.5 В / 9 В,
● Екранний дисплей 3.5 розряду,
● Індикація низького заряду батареї ,
● Розміри 30 х 57 х 95 мм
● Напруга постійного струму 200 мВ — 300 В,
● Постійний струм 2000 мкА — 200 мА,
● Електричний опір 200 Ом — 2 МОм,
● Перевірка діодів,
● Тест батареї 1.5 В / 9 В,
● Екранний дисплей 3.5 розряду,
● Індикація низького заряду батареї ,
● Розміри 30 х 57 х 95 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Метод роботи | Напруга змінного струму 200-300 В, Напруга постійного струму 200 мВ -300 В, Постійний струм 2000 мкА -200 мА |
| Особливості | Призначення: доданий тест, напруга, опір, сила струму, тест батарей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 40 x 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴

