● Поворотний настінний кронштейн для телевізора з одним кріпленням,
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-55 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 105-429 мм,
● Забезпечує поворот на 180 градусів та нахил на 23 градусів,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-55 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 105-429 мм,
● Забезпечує поворот на 180 градусів та нахил на 23 градусів,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2480 г |
| Вага брутто | 2480 |
| Додаткові характеристики | Нахил: -5/+8°, Поворот: ±90° |
| Діагональ | 32″ -55″ |
| Максимальне навантаження | 35,0 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | VESA: 75 x 75 -400 х 400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 95 x 450 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴





