Полиця консольна чорна 2U 19″ 350 мм 9005

Консоль Чорна полиця 2U 19″ 350 мм 9005
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2420 г |
| Вага брутто | 2420 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 485 |
| Розмір | 2U 19| 350 мм 9005 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 90 x 485 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴

