Кабель HYXiPower DC-EC-1m

влевовправо
- В наявності
- Код: 203166
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель HYXiPower DC-EC-1m
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HYXiPOWER |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1000 |
| Компанія-виробник | HYXiPower |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 1 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 1000 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сонячних панелей |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴


