Аналоговий динамік Hikvision DS-QAE0120G1R

● Номинальная мощность 70 В: 5 Вт/10 Вт/15 Вт/20 Вт, 100 В: 5 Вт/10 Вт/15 Вт/20 Вт,
● Импеданс 8 Ом,
● Чувствительность (1 м, 1 Вт) 90 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустическое давление 103 дБ SPL,
● Направление все направления,
● Частотная характеристика 130 Гц - 17,5 кГц,
● Акустический блок 5,25′′ × 1
● Импеданс 8 Ом,
● Чувствительность (1 м, 1 Вт) 90 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустическое давление 103 дБ SPL,
● Направление все направления,
● Частотная характеристика 130 Гц - 17,5 кГц,
● Акустический блок 5,25′′ × 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 180.4 мм |
| Довжина | 125.12 мм |
| Ширина | 268.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2660 г |
| Вага брутто | 2660 |
| Особливості | Аудіо вхід Фіксований тиск у 100 В/Фіксований тиск у 70 В/Вхідний фіксований опір 8 Ом × 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 185 x 340 мм |
| Розміри | 268.4 × 180.4 × 125.12 мм |
| Основні | |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 547 ₴

