Консольна полиця EServer 350мм 1U 19″

● Глибина 350,
● Висота, U 1,
● Конструкція 19″,
● Макс. навантаження до 10 кг,
● Ширина 420,
● Кріплення В 19″ стійку
● Висота, U 1,
● Конструкція 19″,
● Макс. навантаження до 10 кг,
● Ширина 420,
● Кріплення В 19″ стійку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 490 |
| Розмір | 350 мм 1U 19| |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 20 x 490 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴

