Ізострічка чорна APRO 0.14х17 мм 10 м

- В наявності
- Код: 203908
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Колір чорний,
● Довжина 10 м,
● Товщина 0,14 мм,
● Ширина 17 мм,
● Клей каучуковий
● Довжина 10 м,
● Товщина 0,14 мм,
● Ширина 17 мм,
● Клей каучуковий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 г |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 55 |
| Компанія-виробник | APRO |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 15 x 55 мм |
| Розміри | 0,14 мм х 17 мм х 10 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

