Бокоріз Bosch Professional 160 мм

● Бокоріз Bosch Professional 160 мм - високоякісний інструмент, призначений для точного та ефективного розрізання дротів і кабелів,
● Виготовлений із хромованадієвої сталі, що підвищує надійність, стійкість до зношування та довговічність,
● Гострий відрізний край (4 мм) з легкістю ріже матеріали різної твердості,
● Зручні рукоятки з протиковзким покриттям роблять роботу комфортною.
● Виготовлений із хромованадієвої сталі, що підвищує надійність, стійкість до зношування та довговічність,
● Гострий відрізний край (4 мм) з легкістю ріже матеріали різної твердості,
● Зручні рукоятки з протиковзким покриттям роблять роботу комфортною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 210 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 210 мм |
| Розміри | 160 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

