Стрічка ПВХ ізоляційна HPX IR1910 HPX5200 19мм х 10м

влевовправо
- В наявності
- Код: 203891
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Довжина 10м,
● Ширина 19мм,
● Самозатухаюча, не горить,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, зручно відривається,
● Не залишає слідів клею на руках при монтажі,
● Після видаленні не залишає слідів клею,
● На стрічці можна писати ручкою,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує напругу пробою до 6 kV,
● Витримує температури від -10 до 80°С,
● Може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень,
● Відповідає всім вимогам електробезпеки.
● Ширина 19мм,
● Самозатухаюча, не горить,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, зручно відривається,
● Не залишає слідів клею на руках при монтажі,
● Після видаленні не залишає слідів клею,
● На стрічці можна писати ручкою,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує напругу пробою до 6 kV,
● Витримує температури від -10 до 80°С,
● Може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень,
● Відповідає всім вимогам електробезпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 50 г |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 70 |
| Компанія-виробник | HPX |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Особливості | напруга пробою 6 кВ, межа міцності на розрив 125 Н/25мм, сила адгезії 4 Н/25мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 20 x 70 мм |
| Розміри | 19 мм x 10 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



