Патч-корд EServer RJ45 UTP 10м кат. 5Е

● Довжина, м 10,
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Матеріал мідь,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір сірий
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Матеріал мідь,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 140 |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 40 x 140 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴

