Ізострічка біла 3М Temflex 150

- В наявності
- Код: 203910
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Матеріал ПВХ,
● Товщина 0,13 мм,
● Ширина 18 мм,
● Довжина в рулоні 20 м.
● Товщина 0,13 мм,
● Ширина 18 мм,
● Довжина в рулоні 20 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 70 |
| Компанія-виробник | 3М |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 20 x 70 мм |
| Розміри | Товщина -0,13 мм, ширина -18 мм, довжина в рулоні -20 м. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

