Кронштейн для вертикальної установки серверу 19″ 4U (CMS-WWB4U-BK)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203030
575 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● 4U,
● Висота, мм: 200,
● Глибина, мм: 195,
● Ширина, мм: 520,
● Направляючі 19″: без маркування юнітів,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,5,
● Допустиме навантаження, кг: 40,
● Вага, кг: 1.9
● Висота, мм: 200,
● Глибина, мм: 195,
● Ширина, мм: 520,
● Направляючі 19″: без маркування юнітів,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,5,
● Допустиме навантаження, кг: 40,
● Вага, кг: 1.9
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1920 г |
| Вага брутто | 1920 |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 520 |
| Розмір | 4U 200х195х520 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 190 x 520 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴



