● Настільний кронштейн для монітора з одним кріпленням,
● Дозволяє повертати, нахиляти, висувати вперед і втягувати дисплей, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму в портретний,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32″/9 кг),
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі,
● Вбудована система кабельменеджменту для організованого й охайного робочого простору,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
● Дозволяє повертати, нахиляти, висувати вперед і втягувати дисплей, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму в портретний,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32″/9 кг),
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі,
● Вбудована система кабельменеджменту для організованого й охайного робочого простору,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2200 г |
| Вага брутто | 2700 |
| Додаткові характеристики | Діапазон нахилу: +45° ~ -45°, Діапазон повороту: +90° ~ -90°, Поворот екрану: +180° ~ -180° |
| Максимальне навантаження | 9,0 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Особливості | VESA: 75 x 75, 100 x 100 мм, Макс. товщина столу: затискання: 10 ~ 85 мм, втулка: 10 ~ 40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 100 x 430 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




