Кронштейн універсальний Gembird WM-U35-01-W 35 кг

влевовправо
● Універсальний сталевий настінний кронштейн,
● Може використовуватись, наприклад, для мікрохвильової печі, телевізійної приставки, консолей тощо,
● Витримує до 35 кг,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
● Може використовуватись, наприклад, для мікрохвильової печі, телевізійної приставки, консолей тощо,
● Витримує до 35 кг,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1440 г |
| Вага брутто | 1620 |
| Додаткові характеристики | Розміри: 365 х 52 х 70 мм |
| Максимальне навантаження | 35,0 |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 390 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴


